WYNAJEM DMUCHAŃCÓW

Witaj na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz szeroki wybór dmuchanych zjeżdżalni i innych zabawek, które uczynią Twoje imprezy, festyny i urodziny naprawdę wyjątkowymi!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Bezpieczeństwo

Nasze urządzenia pochodzą od polskiego producenta, posiadają wszystkie niezbędne atesty i dokumentację techniczno-ruchową, dzięki czemu zabawa na nich jest bezpieczna. Posiadamy także ubezpieczenie OC.

Doświadczenie

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w obsłudze imprez prywatnych i firmowych.
Do tej pory obsłużyliśmy ponad 1000 wydarzeń w całym kraju.

Profesjonalna obsługa

Na każdej imprezie możemy zapewnić obecność naszych pracowników, którzy zadbają o bezpieczne i prawidłowe korzystanie ze sprzętów.

Nasze realizacje

Jak zamówić dmuchańce ?

1. Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, używając jednego z wielu dostępnych sposobów. Możesz dzwonić, wysyłać e-mail, lub umówić się na spotkanie.2. Konsultacja

Pomagamy Ci wybrać odpowiednie dmuchańce, które spełnią Twoje oczekiwania dopasujemy je do rodzaju imprezy, ilości gości i dostępnej przestrzeni.


3. Wybór dmuchańców

Po konsultacji będziesz mógł wybrać dmuchańce, które najlepiej pasują do Twojej imprezy. Mamy różnorodne modele, od klasycznych zamków skaczących po zjeżdżalnie, tory przeszkód i wiele innych atrakcji.

4.Termin i miejsce

Określ termin i miejsce imprezy oraz czas, na jaki potrzebujesz dmuchańce. Upewnij się, że masz dostateczną przestrzeń dla wybranej atrakcji.5. Potwierdzenie rezerwacji

Po dokładnym określeniu wszystkich szczegółów, otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji wraz z informacjami dotyczącymi ceny i płatności.

6. Dostawa i montaż

W dniu Twojej imprezy nasi profesjonalni pracownicy dostarczą i zainstalują dmuchańce na miejscu. Nie musisz się martwić o nic – zajmiemy się wszystkim.


Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

Kontakt

Imię
Email
Wiadomość
Formularz został przesłany pomyślnie!
Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza. Sprawdź ponownie wszystkie pola formularza.

Spółdzielnia Socjalna „DobryDzień”

Spółdzielnia Socjalna „DobryDzień”

Tel: 735457037
E-mail: sdobrydzien@gmail.com
Facebook: kliknij
Regon: 181090712

Scroll to Top